Programjaink dátum szerint

2018/2019-es tanév

 

Szeptember
3. hétfő 800
Tanévnyitó ünnepély, első tanítási nap
5. szerda 1700
Szülői értekezlet első évfolyamon
10. hétfő 1700
Szülői értekezlet 2-4. évfolyamon
11. kedd
Szülői értekezlet felső tagozaton
1700 5. évfolyam
1730 6-8. évfolyamok
24. hétfő –28. péntek
Papírgyűjtés
28. péntek
Európai Diáksport Napja
Október
4. csütörtök
Aradi vértanúk napja – megemlékezés
5. péntek
Nagy iskolai kirándulás Hollókőre
6. szombat – 7. vasárnap
Spar Budapest Maraton
8. hétfő 1630-1830
1. Fogadóóra
10. szerda
SzakMÁzz! pályaorientációs nap
1. Tanítás nélküli munkanap
8. hétfő - 12. péntek
Helyesírási verseny felső tagozaton
12. péntek
Bolyai Matematika Csapatverseny
13. szombat
Tanítási nap - őszi kupa
17. szerda
Szüreti játszóház
19. péntek
Megemlékezés az 56’-os forradalomról
24. szerda – 26. péntek
Német vers- és prózamondó verseny
25. csütörtök
8. évfolyamos szülői értekezlet a beiskolázásról
November
5. hétfő – 9. péntek
Elemgyűjtés
7. szerda
Kazinczy verseny alsó tagozaton
10. szombat
Márton-napi ünnepség (munkanap nov.2. helyett)
13. kedd
Magyar nyelv napja
13. kedd
Népdaléneklési verseny
16. péntek
Német művészeti szemle
21. szerda
Könyvtárverseny 3-4. évfolyamon
27. kedd
Nyílt nap az 1.a osztályban
28. szerda
Nyílt nap az 1. b osztályban
29. csütörtök 17.00
Tájékoztató leendő elsősök szüleinek
December
1. szombat
2. tanítás nélküli munkanap (munkanap dec. 24. helyett)
Hónap eleje
Házi sakkversenyek
Hónap első fele
Tanulmányi versenyek 3-4. évfolyamon
3. hétfő 1630-1830
2. Fogadóóra
6. csütörtök
Mikulás ünnepség
Karácsonyi kézműves foglalkozások
7. péntek
Téli vásár
11. kedd
Kazinczy-verseny felső tagozaton
Hónap közepe
Német nyelvű adventi műsor Békásmegyeren
15. szombat
Munkanap (dec. 31. helyett)
Karácsonyi Koncert
20. csütörtök
Karácsonyi ünnepély
21. péntek
3. Tanítás nélküli munkanap
Január
Hónap első hete
Rajzverseny alsó és felső tagozaton
18. péntek
Megemlékezés a magyarországi németek kitelepítéséről
25. péntek
Első félév vége, osztályozó értekezletek
30. szerda
Félévi értesítők kiosztása
30. szerda
farsang 1400-1600 alsó tagozat, 1600-1900 felső tagozat
31. csütörtök
DÖK-nap, diákparlament;
4. Tanítás nélküli munkanap
Február
1. péntek
5. Tanítás nélküli munkanap;
Nevelőtestületi értekezlet
4. hétfő 1700
Szülői értekezlet alsó tagozaton
5. kedd 1700
Szülői értekezlet felső tagozaton
9. szombat
Nyílt nap a leendő első osztályosok szüleinek
11. hétfő – 13. szerda
Alsós vers- és prózamondó verseny
11. hétfő – 15. péntek
Német tanulmányi verseny 5-8. évfolyamon
13. szerda
1. Sulikuckó
20. szerda
Felső tagozatos vers- és prózamondó verseny
Hónap közepe
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
25. hétfő
Megemlékezés a diktatúrák áldozatairól
27. szerda
2. Sulikuckó
Hónap vége
DSD Pilotprüfung (7. és 8. évfolyam)
febr. 25. hétfő – márc..01. péntek
Pénz7 – projekthét
Március
Hónap eleje
DSD I. írásbeli vizsga (8. évfolyam)
4. hétfő 1630-1830
3. Fogadóóra
13. szerda
3. Sulikuckó
14. csütörtök
Ünnepség március 15. emlékére
18. hétfő – 22. péntek
Fenntarthatósági témahét
22. péntek
Megemlékezés a „Víz világnapjáról”
22. péntek
Művészeti szemle alsó tagozaton
27. szerda
4. Sulikuckó
Április
Hónap eleje
DSD I. szóbeli vizsga
1. hétfő - 5. péntek
Bemutató órák német nyelvből 1. és 4. évfolyamon
5. péntek
Az egészség világnapja
8. hétfő – 12. péntek
Digitális témahét
10. szerda
Tavaszi játszóház
11. csütörtök
Költészet napja, irodalmi teaház
13.-14.
Vivicittá
16. kedd
Megemlékezés a holokauszt áldozatairól
Hónap közepe
Nemzetiségi nap; TrachtTag
24. szerda
ÖKO-nap; megemlékezés a Föld napjáról
29. hétfő 1630-1830
4. Fogadóóra
Május
Hónap első fele
Tanulmányi versenyek
6. hétfő - 10. péntek
Nyílt nap az 5. évfolyamosok szüleinek
13. hétfő 1700
Szülői értekezlet alsó tagozaton
14 kedd 1700
Szülői értekezlet felső tagozaton
20. hétfő
Szülői értekezlet a beiratkozott elsősök szüleinek
21. kedd
Német nyelvi mérés 4. évfolyamon
22. szerda
Angol nyelvi mérés 8. évfolyamon, német nyelvi mérés 6. évfolyamon
23. csütörtök
Tanulmányi kirándulás
24. péntek
Osztályprogram/tanulmányi kirándulás
29. szerda
OKÉV mérés (6. és 8. évfolyam)
29. szerda
Kihívás napja
29. szerda
Gyermeknap – játszóház
31. péntek
8. évfolyam írásbeli vizsgája német nyelvből
Hónap vége
Elemgyűjtés, papírgyűjtés
Június
3. hétfő
8. évfolyam szóbeli vizsgája német nyelvből
4. kedd
Nemzeti összetartozás napja, megemlékezés
7. péntek
6. Tanítás nélküli munkanap;
Nevelőtestületi értekezlet
11. kedd – 13. csütörtök
Múzeumi napok, budapesti séták (8-1230)
13. csütörtök
Jeles nap felső tagozatosok számára
14. péntek 1400
Fordított munkarend - Jeles nap alsó tagozatosok számára
14. péntek 1700
Ballagás
17. hétfő 1700
Tanévzáró, bizonyítványosztás